• +372 56 98 50 95
  • info@tarmorehitus.ee

Meist

Meie eesmärgid:

  1. Tipptasemel maja viimistlus: Meie peamine eesmärk on olla parim nii fassaadi- kui krohvitöid ja muid üldehituse alla käivaid teenuseid pakkuv ehitusettevõte, pakkudes klientidele kõrgeimat kvaliteeti ja innovaatilisi lahendusi.
  2. Kliendirahulolu: Oleme pühendunud pakkuma klientidele täielikku rahulolu, ületades nende ootusi ning lootes pikaajaliste usalduslike suhete loomisele.
  3. Ekspertteadmised: Pühendume pidevale õppimisele ja arenemisele, et olla alati kursis uusimate trendide ja tehnikatega.
  4. Täpsus ja tähtaegadest kinnipidamine: Meie eesmärk on meie projektid viia lõpule täpselt ja efektiivselt, järgides kindlaksmääratud ajakavasid.
  5. Ohutus ja keskkonnasääst: Tagame, et meie tehtud projektid oleksid mitte ainult kvaliteetsed, vaid ka ohutud nii töötajatele kui ka keskkonnale.

Meie visioon:

Olla ehituse valdkonnas tunnustatud liider, seda eriti fassaadi- ja krohvitöödes. Meie visiooniks on saavutada tippkvaliteet fassaadi-ja krohvitööde projekteerimisel ja ehitamisel, kasutades tipptasemel tehnikaid ja materjale. Oleme spetsialiseerunud fassaadi- ja krohvitööde esteetikale ja funktsionaalsusele ning loome silmapaistvaid visuaalseid lahendusi, mis mõjutavad positiivselt linnade ilmet ja inimeste elukeskkonda. Meie eesmärk on olla inspireeriv jõud valdkonnas, tuues kokku innovatsiooni, oskused ja kirg, et luua fassaade, mis peegeldavad meie klientide unikaalseid visioone ja vajadusi.