• +372 56 98 50 95
  • info@tarmorehitus.ee

Tahad maja energiakulusid vähendada? Pakume kvaliteetset väikeelamu renoveerimist.

Oled juba mitu aastat mõelnud, et võiks maja energiatõhusust tõsta ja energiakulusid vähendada? Lisaks sellele maja välisfassaadi uuendada? Võib-olla tahaksid muuta maja välimust või hoopis vajab maja paremat soojustamist? Kas oled soovinud, et Sinu maja näeks ka sama ilus ja värske välja nagu koduajakirja kaantel? Või vajab hoopis Sinu aed värskendust uue aia näol? 

Siis oled õiges kohas! Sest täna tutvustame Sulle Tarmor Ehituse pakutavaid teenuseid ja jagame olulist teavet väikeelamute renoveerimise valdkonnas. Meie fookus on pakkuda Sulle mitmekülgseid lahendusi, mis muudavad Sinu kodu ilusamaks ja kaasaegsemaks ja seda kõike eelnevalt Sinuga planeerides, leides parima võimaliku kvaliteetse lahenduse.

Üks meie peamisi tegevusalasid on väikeeramute renoveerimine, mis hõlmab näiteks fassaadi- ja krohvitöid, aedade ehitust ning akende ja miks ka mitte uste paigaldust. Meie eesmärk on pakkuda Sulle täielikku lahendust, mis vastaks Sinu ootustele ja soovidele.

Üks olulisemaid aspekte, mida me väikeelamute renoveerimisel arvestame on energiatõhusus. Tänapäeval on energiakulude vähendamine üha olulisemaks muutunud ning oleme spetsialiseerunud lahenduste pakkumisele, mis aitavad klientidel oma kodu energiatarbimist optimeerida. See hõlmab näiteks parema isolatsiooni tagamist, et säilitada soojus talvel ja jahutus suvel.

Fassaadi- ja krohvitööd on olulised osad igas renoveerimisprojektis, kuna need mõjutavad otseselt kodu välimust ja kaitsevad seda ilmastikuolude eest. Omame pikaajalist kogemust erinevate fassaadimaterjalidega ja krohvitöödega ning suudame pakkuda kvaliteetseid lahendusi, mis kestavad aastaid.

Lisaks pakume ka puitaedade ehitust, mis aitab luua kodu ümber hubase ja kauni keskkonna. Aitame Sule luua aia, mis mitte ainult ei täienda Sinu kodu välimust, vaid pakub ka praktilist ja esteetilist rõõmu igapäevaelus. Olgu tegu kas uue aiaga või olemasoleva renoveerimisega – pakume just Sulle sobivat lahendust vastavalt Sinu nägemusele ja eelarvele. 

Kui otsid usaldusväärset partnerit oma renoveerimisprojekti elluviimiseks, võta meiega kindlasti ühendust SIIN või e-maili teel info@tarmorehitus.ee või helistades +372 56985095 ning oleme valmis Sind aitama oma kõige vingemad ideed ellu viima!